REIS

Suvereisid 2017

UUED PÕNEVAD SIHTKOHAD!

Just praegu on õige aeg  suvepuhkuse valimiseks!

 

TUTVUSTUS

Suvi tuleb uute ja põnevate sihtkohtadega!

 

2017. aasta kevadsuviste reiside müük algas juba oktoobris 2016

  • reisi ostes ei pea Sa tegema korraga suuri kulutusi, vaid saad oma väljaminekuid mõnusasti planeerida. Kas maksad ise või kasutad JÄRELMAKSU abi - reisi alguseks oled võlast prii!

Mõned näited suve 2017 reisidest:

14.mai algavad lennud Bulgariasse. Reisipakettide hinnad alates 280.-eurost/reisija kaheses toas 4-inimese* apartmendis: GOLDEN LINE APARTHOTEL  4* ilma söökideta, Kuldsed Liivad keskuses, rand 400m.
*
07.aprillil algavad lennud Türki Antalyasse. Reisipakettide hinnad alates 292.-eurost/reisija kaheses toas 4* hotellis "kõik hinnas" toitlustusega:  STELLA HOTEL 4* kõik hinnas, kuurort Kemer, Camyuva külas, rand 150m.
*
Aprilli keskpaigast algavad lennud Rhodosele ja kestavad kuni oktoobri alguseni. Reisipaketi hinnad alates 426.-eurost/reisija kaheses standard toas:  FILERIMOS VILLAGE 4* hommikusöögiga. Või näiteks BLUE HORIZON PALM BEACH HOTEL & BUNGALOWS  4* hommikusöögiga: reisipaketi hind alates 459.-eurost/ reisija kaheses standard toas.

 

Veel ahvatlusi suveks 2017:

RIMINI - reisid toimuvad 07.06.-19.07.2017
KORFU  - reisid toimuvad 19.07.-20.09.2017
KÜPROS  - reisid toimuvad 04.10.-08.11.2017
HORVAATIA  - reisid toimuvad 22.08.-19.09.2017
ZAKYNTHOS  - reisid toimuvad 27.05.-22.07.2017
MALLORCA -  reisid toimuvad 05.09.-03.10.2017
MALTA - reisid toimuvad 17.-24.10.2017

*

Zakynthose saar paistab silma hämmastava looduse, pikkade ja pehmete liivarandade ning mugavate linnakestega, sobides hästi nii perepuhkuseks kui romantikat ihkavatele abielupaaridele, aga ka neile, kes otsivad erksaid seiklusi. Zakynthos on Joonia mere üks kauneimatest ja populaarseimatest saartest.