REIS

Põnevad suusa- ja golfireisid!

30 aastat kogemust!

TUTVUSTUS
HOTELLID

MADONNA DI CAMPIGLIO 17.02-24.02.2018 - Laste suusakool! 6 viimast kohta
Madonna di Campiglio suusareisil 17.-24. veebruaril on teie rühmajuhiks kogenud Heino, kes on suusareiside rühmajuhina tegutsenud pea 30 aastat. Heino: " Suusatamisega seoses on kõige suurem rõõm see, kui inimestel on väga lühikese ajaga tekkinud vaimustus ning sära silmadesse. Eriti suur rõõm on lastest, kes võtavad uusi nippe kiiresti omaks, ei tunne hirmu ning vaimustuvad igast õnnestumisest.".

SUPERPAKKUMINE! APARTMENT CASA FERRARI ALATES 590 eurot! Apartment asub keskuses, liftist 300 meetri kaugusel. Pakett sisaldab edasi-tagasi lende ja transfeere, majutust ning kogenud rühmajuhi teenust. Loe lisa: http://meelis.ee/reisid/suusareis-madonna-di-campiglio

LIVIGNO 03.03-10.03.2018 - Mõnusa atmosfääriga tax-free suusaküla! Laste suusakool!
Hind alates 890 eurot inimese kohta
Loe lisa: http://meelis.ee/reisid/suusareis-livigno

OBERTAUERN 10.03-17.03.2018 - Suusakülaks ehitatud!
Hind alates 990 eurot inimese kohta
Loe lisa: http://meelis.ee/reisid/suusareis-obertauern

ISCHGL 17.03-24.03.2018 - Austria-Šveitsi segu ülilaheda afterskiga!
Hind alates 990 eurot inimese kohta
Loe lisa: http://meelis.ee/reisid/suusareis-obertauern

UUS! LES 2 ALPES 17.03-24.03.2018 - OTSELEND JA KINDEL LUMEGARANTII

Suur liustik, lumekindel piirkond, ebaprantslaslik afterski Prantsuse teiseks vanimas suusakeskuses Les 2 Alpes!
Les 2 Alpes on suusapiirkond Prantsusmaal, kus saavad kokku võimsad vaated ning erinevad afterski restoranid, mis pole Prantsusmaal väga tavapärane. Enamus suusanõlvasid paiknevad kahest kilomeetrist kõrgemal ning omale sobivad rajad leiavad nii algajad, kui ka offpiste'i austajad (viimased saavad mõõduka tasu eest üle mäeharja). Lyoni lennujaamast on külakesse mõnusalt lühikene transfeer (umbes 175 km) ning külakesest leab erinevaid restorane, poekesi, aga ka pubisid. Mäepileti hind sisaldab ka ujula ja uisväljaku kasutamist.
Loe lisa: http://www.meelis.ee/reisid/suusareis-les-2-alpes

GOLFIREIS LÕUNA-PRANTSUSMAALE  17.03-24.03.2018 - OTSELEND JA 5 ERINEVAT VÄLJAKUT

Montpellier on kaunis ja pika ajalooga linn Lõuna - Prantsusmaal, 10 km kaugusel Vahemere rannikust. Veidi üle 250 tuhande elanikuga linn on oluline turismikeskus tänu kaunile vanalinnale, kõrgetasemelistele restoranidele ja kohe linna lähedal algavatele veinipiirkondadele. Lähedale jäävad mitmed põnevad vaatamisväärsused: Carcassonne kindlus, mida peetakse üheks maailma kõige paremini säilinud keskaegseks kindluseks, Pont du Gard ehk Gard’i sild: kõrgeim ja kõige paremini säilinud Vana -Rooma akvedukt ja näiteks Millau viadukt: maailma kõrgeim sild, mille kogukõrgus 343 m ületab isegi Eiffeli torni.

Languedoc-Roussilloni piirkonnas on ka mitukümmend golfiväljakut.  Väga hea kliima - keskmiselt 300 päikselist päeva aastas ja imeilusad maastikud ahvatlevad aastaringselt siia palju golfisõpru.
Loe lisa: http://meelis.ee/reisid/golfireis-l%C3%B5una-prantsusmaale

Küsi lisa ja broneeri:
Kärt Radik
kart.radik@meelis.ee