Lissaboni linnapuhkus

Reisipakett 3 ööd ja 4 päeva al. 450 eurost

 

115
TUTVUSTUS

Lissaboni linnapuhkus

 

Sihtkohaekspert Guyan Mitra arvates on Lissaboni linna ja ranna kooslus harmoonilisem kui mis tahes muus maailma paigas. See elegantne päikesepaisteline linn meenutab oma ajast ja arust kommete ning tavadega ladina muinasjuttu. Lisaks sellele on Lissabon üks taskukohasemaid Euroopa metropole.

Lissabon on põneva ajaloo ja huvitavate vaatamisväärsustega linn, kus jätkub avastamist mitmekski päevaks. Linnaga tutvumiseks on mõnus kasutada hop-on-hop-of ekskursioonibusse. Nende marsruudid algavad Marques de Pombali väljaku äärest ja valida on mitmeid erinevaid marsruute. Ostes näiteks mitmepäevase pileti, saab seda bussi edukalt kasutada linnas liikumiseks, eraldi mingit ühistranspordi vajadust sel juhul ei ole. 

Lissabonist vaid 25-minutilise rongisõidu kaugusele jääb kaks imelist rannakuurorti - vilka ööeluga Estoril ja sharmantne kalastajaküla Cascais. Portugali Riviera - see on valge liivaga ookeanirannad, luksuslikud hotellid ja muretu kalastajaküla atmosfäär.

 

Lissaboni linnapuhkus - nädalalõpp 3 päeva

Näidispaketi hind sisaldab:

  • edasi tagasi lennupiletid Tallinn - Lissabon - Tallinn
  • majutus valitud hotellis koos hommikusöögiga (1 inimene kaheses toas koos hommikusöögiga, 3 ööd)
  • lennujaamatransfeer (bussitransfeer lennujaamast)

 

Paketihind majutusega *** hotellis alates 450  eurot, majutusega **** hotellis alates 490 eurot, ***** hotellis alates 550 eurot

Reisipaketi hind sõltub soodsate lennupiletite ja hotellikohtade olemasolust, seega soovitame teha oma reisiplaanid aegsasti.

 

Lissaboni linnapuhkus ühendatud rannapuhkusega

Soovitame võimaluse ja vaba aja korral kombineerida Lissaboni linnapuhkust mõnepäevase puhkusega mere ääres, sharmantses kalastajakülas Cascaisis, kus on armas vanalinn poekeste, restoranide ja turuga ning kiftid ookeanirannad.

Näidisreis  Lissabon + Cascais/Estoril, 7 ööd kohal

  • edasi tagasi lennupiletid Tallinn - Lissabon - Tallinn
  • majutus 3 ööd Lissabonis + 4 ööd mere ääres valitud hotellis koos hommikusöögiga (1 inimene kaheses toas koos hommikusöögiga)
  • lennujaamatransfeer Lissaboni lennujaamast hotelli

 

Paketihind majutusega *** hotellis alates 610  eurot, majutusega **** hotellis alates 670 eurot, ***** hotellis alates 720 eurot

Vaata Lissaboni reisipilte SIIT