REIS

Golfireis Sloveeniasse ja Itaaliasse

07.04 - 14.04.2018

4 VIIMAST KOHTA!

TUTVUSTUS

Kevadine golfireis Sloveeniasse ja Itaaliasse 07.04 - 14.04.2018

4 viimast kohta!

 

Kutsume ühinema toreda kevadise golfireisiga Sloveeniasse ja Itaaliasse! 5 mängu erinevatel väljakutel Ljubljana ja Trieste lähedal, hea seltskond ning hoolega koostatud programm!

Reisi kava:

07. aprill Lend Tallinnast Varssavi kaudu Ljubljanasse. Saabumine Ljubljanasse kell 16.35, bussitransfeer hotelli  (majutus neljatärnihotellis CityHotel Ljubljana:  https://www.cityhotel.si)  ning soovijatel on võimalik jätkata jalgsiekskursiooniga Ljubljana vanalinnas (inglise keelse giidiga, ekskursioon sisaldub reisipaketi hinnas)

08. aprill Hommikusöök hotellis, peale mida transfeer väljakule  Diners Golf Course  (http://www.golf-ljubljana.si/en). Golf ja peale mängu ühine lõunasöök (sisaldub hinnas)

9. aprill. Hommikusöök hotellis, peale seda transfeer väljakule Golf Arboretum (http://www.golfarboretum.si/). Golf ja tagasisõit Ljubljanasse, kus veel aega õhtul ringi jalutada.

10. aprill. Hommikusöök hotellis ja check out, et sõita esmalt Otocec-i golfiklubisse: (http://www.golf-otocec.si/en), kust peale mängu transfeer edasi Triestesse. Majutus hotellis Roma Trieste (http://www.hotelromatrieste.com/)

11.aprill . Hommikusöök hotellis ja vaba päev Triestes - võimalik lisatasu eest golfi mängida, linna peal jalutada või siis sõita tutvuma näiteks Veneetsiaga

12. aprill. Hommikusöök hotellis ja transfeer Golf Club Gradosse (http://www.golfgrado.com/en/). Golf ja tagasisõit hotelli.

13.aprill Hommikusöök hotellis ja transfeer Golf Club Castellosse (http://www.golfcastellodispessa.it/n/). Peale mängu ühine õhtusöök samas asuvas veinimõisas. Paketi hinnas on keldrituur, veinide tasting ning buffeelaud kohalikest eelroogadest ja praad. Peale sööki transfeer tagasi hotelli

14.aprill Peale hommikusööki jääb veel veidi aega Triestes jalutada ja viimased sisseostud teha. Orienteeruvalt keskpäeval algab tagasisõit Triestest Ljubljanasse, kust lennuk Varssavi kaudu Tallinnasse väljub kell 17.10. Saabumine Tallinnasse kell 23.45

 

Reisipaketi hind 1390 sisaldab:

  • edasi - tagasi lennupiletid Tallinnast (golfipagas on hinnas, kui lisaks golfikotile ei tule muud registreeritavat pagasit)
  • Majutus 3 ööd neljatärnihotellis City hotel Ljubljana ja 4 ööd Triestes, kolmetärnihotellis Roma koos hommikusöögiga
  • 5 golfimängu erinevatel väljakutel Sloveenias ja Itaalias (vastavalt programmile)
  • lõunasöök 8. aprillil ja õhtusöök 13.aprillil
  • kõik transfeerid väljakutele
  • tore seltskond

 

Infot saab  ja broneerimissoovid saata Katrinile: katrin.henno@meelis.ee