REIS

Golfireis Egiptusesse - Hurghada!

tellimisel

5 mängu ja all inclusive hotell!

 

TUTVUSTUS
LISAINFO

Golf Egiptuses, Hurghada parimatel väljakutel.

 

Egiptus on üks maailma kiiremini arenevaid golfiriike, kus lisaks põnevatele golfielamustele on garanteeritud ka kõrgetasemelised hotellid ja soojad rannailmad märtsi lõpus. Nii et miks mitte ühendada kevadine rannapuhkus võimalusega golfi mängida heas seltskonnas?

Valisime välja sinu jaoks välja Punase mere lääneranniku parimad väljakud Soma Bays ja Madinat Makadis ja kõrgetasemelise hotelli Jazz Makadi Star koos all inclusive teenindusega.

Reisipaketi hinnas:

  • edasi - tagasi lend Tallinn - Hurghada - Tallinn
  • lennujaamatransfeerid
  • 7 ööd majutust viietärnihotellis Jaz Makadi Star, inimene kaheinimesetoas all inclusive
  • 3 ringi Madinat Makadi väljakul  www.madinatmakadigolf.com
  • 2 ringi Soma Bay väljakul  www.thecascades.com
  • kõik golfitransfeerid

 

Jaz Makadi Star  KODULEHELE
Heatasemeline, Egiptuse mõistes väike (167 tuba) viietärnihotell Punase mere kaldal. Oma privaatrand on hotellist 5 min jalutuskäigu kaugusel. Kõigi mugavustega avarates tubades on rõdu, satTV, kohvi- ja teekeetja.
All inclusive paketi ostnud kliendid saavad einestada 10 erinevas restoranis, kus pakutakse roogi maailma eri köökidest, samuti grillroogi.  Hotellil on oma privaatrand, mis mis asub 5 min jalutuskäigu kaugusel (kahest hotelliterritooriumist mööda), rannas on tasuta päikesetoolid ja rannarätikud ja rannabaar.
Hotellil on oma sukeldumiskeskus ja kaunite korallriffidega võib tutvuda ka snorgeldades. Spaakeskuses saab nautida erinevaid massaazhe ja hoolitsusi.  Souk Makadi restoranid, kauplused ja baarid jäävad 10 min jalutuskäigu kaugusele. Hotell pakub ka transfeeri Hurghadasse - kes soovib suuremasse keskusesse nt shoppama minna.

 

  • Paketihind täiskasvanule kaheses toas  (orienteeruv) 1450
  • alla 12 a laps lisavoodis 800 (maksimaalselt 2 last toas)
  • paketihind juuniorile 1250
  • paketihind kaaslasele, kes golfi ei mängi 1200

 

Lisatasu eest: golfikoti transport lennukis 40 eurot/edasi-tagasi. Egiptuse viisa ca 25 USD, vaata täpsemalt Lisainfo lehelt!

 

Info ja broneerimine: Katrin Henno 6117 002 katrin.henno@meelis.ee

 

 

Egiptuse viisa

 

Egiptusesse reisimisel peab pass kehtima vähemalt 6 kuud pärast soovitava viisaperioodi lõppu.
Egiptuse ühekordne 30-päevane turismiviisa vormistatakse Hurghada lennujaamas enne passikontrolli läbimist, selle maksumus on ~25 USD, kaasa võtta võimalikult täpne sularaha, USA dollarid.
NB! Reisijad, kes reisivad Eestist Egiptusesse Vene või nn. „halli passiga” on KOHUSTUSLIK kaasa võtta ka ID kaart, mis tõestab elamisluba Eestis. Lennule registreeritakse ainult need reisijad, kellel on esitada nii kehtiv pass kui ka ID kaart.