REIS

Ateena linnapuhkus

Otselennud Tallinnast kuni oktoobri lõpuni

Hind alates 400 € või alates 40 €/kuu

TUTVUSTUS

Linnapuhkus Ateenas

Ateena on linn, mis üllatab oma mitmekülgsusega. Iidsed kultuurilised ehitised ja sambad, mis on praeguseks põimitud tänapäevase linnaeluga. Võimsad vaated Akropoli varemete vahelt annavad tunda Ateena suurusest. Kohalike elanike külalislahkus ja abivalmidus on erakordselt soe ja meeldiv ja teeb Ateenas viibimise ääretult mõnusaks. Ei saa mainimata jätta ka Kreeka kööki, mis hellitab maitsemeeli tänavatoidust peene restoraniroani, kusjuures päris mõistliku hinnaga.
 

Kreeka rahvuslik lennufirma Aegean Airlines lendab suveperioodil Tallinnast otse Ateenasse. Kasuta seda toredat võimalust sügiseseks linnapuhkuseks! Näiteks oktoobris, kui meile on kätte jõudnud porine sügis, on lennukohtade saadavus veel päris hea ja reisipaketid mõistlike hindadega.

Näidispakett kuupäevadeks 04.10 – 06.10.2017 / 2 ööd ja 3 päeva kohapeal.

Otselennud Tallinnast (lennuaeg 3 tundi 30min):

  • 04OCT Tallinnast kl 03:30, Ateenas kl 07:00
  • 06OCT Ateenast kl 23:20, Tallinnas kl 02:45+1

 
Hotellivariandid Ateena kesklinnas
 
Hotell Cypria 3*
Kesklinnas asuv korralik hotell, enamus vaatamisväärsusi jalutuskäigu kaugusel (Syntagma, Plaka linnaosa, Acropolis jne). Hea ühendus ka metrooga teistesse piirkondadesse.

Paketi hind kokku al. 400 EUR / reisija.
 
Hotell Athenian Callirhoe 4*
Heatasemeline hotell Ateena kesklinnas.
Jalutuskäigu kaugusel Plaka piirkond (vanalinn, kohvikud, shoping), Acropolise muuseum, Panathenaikoni staadion ja veel paljud vaatamisväärsused.

Paketi hind kokku 430 EUR / reisija.

Paketi hinnas sisaldub:
  • otselennud algusega Tallinnast
  • lennujaamamaksud ja käsipagas (kuni 8kg per reisija)
  • privaatne transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
  • majutus kaheses toas 2 ööd
  • hommikusöögid buffee lauas

 

Kui linnameluga on tutvus tehtud, siis lühikese sõidu kaugusel on võimalik nautida ka rannapuhkust. Või miks mitte kombineerida mõne lähedal asuva saare külastusega – olgu selleks siis Mykonos, Rhodos, Kos, Santorini, Korfu jne. Need kõik on vaid otselennu kaugusel Ateenast.